« پنجشنبه, 26 مهر 1397 »
 
آمار سایت
 » شروع سایت: فروردین 1385
 » خبر ثبت شده: 95 مورد
 » مقاله ثبت شده: 70 مورد
 » در حال بازدید: 4 نفر
 » بیشترین بازدید همزمان: 38 نفر
 » بازدید امروز: 228 نفر
 » بازدید دیروز: 475 نفر
 » کل بازدید: 1,151,914 نفر
 » میانگین: 296 نفر

 

بازدید گروهی از مدیران کتابخانه ملی ایران از کتابخانه الغدیر

 

بازدید گروهی از مدیران کتابخانه ملی ایران از کتابخانه الغدیر

صبح روز سه شنبه 28 آبان ماه گروهی متشکل از رئیس و مدیران بخش های مختلف کتابخانه ملی ایران به همراه مدیر کتابخانه های عمومی یزد و تنی چند از مسئولین استانی از مجموعه فرهنگی تحقیقاتی اخوان دستمالچی بازدید کرده و از نزدیک در جریان کارایی و امکانات این مجموعه به ویژه کتابخانه الغدیر قرار گرفتند. در این بازدید که حجت الاسلام سید محمد علی ابهری، رئیس سابق کتابخانه مجلس و رئیس فعلی کتابخانه ملی ایران، حجت الاسلام صادقی ، آقایان دکتر عظیمی، و دکتر خانی پور و  


بازدید گروهی از مدیران کتابخانه ملی ایران از کتابخانه الغدیر
صبح روز سه شنبه  28 آبان ماه گروهی متشکل از رئیس و مدیران بخش های مختلف کتابخانه ملی ایران به همراه مدیر کتابخانه های عمومی یزد و تنی چند از  مسئولین استانی از مجموعه فرهنگی تحقیقاتی اخوان دستمالچی بازدید کرده و از نزدیک در جریان کارایی  و امکانات این مجموعه به ویژه کتابخانه الغدیر قرار گرفتند. در این بازدید که حجت الاسلام سید محمد علی ابهری، رئیس سابق کتابخانه مجلس و رئیس فعلی کتابخانه ملی ایران، حجت الاسلام صادقی ، آقایان دکتر عظیمی، و دکتر خانی پور و چندین نفر از مدیران آن کتابخانه حضور داشتند ، در باره  پاره ای مسایل در جهت بهبود امکانات و خدمات کتابخانه تبادل نظر شد.
بازدید کنندگان ضمن پرس و جو در مورد چگونگی ساخت و هزینه گذاری های شخصی این مجموعه ، از بانی خیر اندیش آن  جناب آقای دستمالچی و مدیران مجموعه تقدیر کردند.

تصاویری از این دیدار :

 

منبع خبر:

دیدگاه کاربران
جستجو   


 
مؤمن همواره در جستجوی حکمت است.
«حضرت محمد (ص)» 
 


Design: DibaGroup
Powered by DCMS 3.2