« جمعه, 3 خرداد 1398 »
 
آمار سایت
 » شروع سایت: فروردین 1385
 » خبر ثبت شده: 99 مورد
 » مقاله ثبت شده: 70 مورد
 » در حال بازدید: 9 نفر
 » بیشترین بازدید همزمان: 58 نفر
 » بازدید امروز: 271 نفر
 » بازدید دیروز: 446 نفر
 » کل بازدید: 1,272,401 نفر
 » میانگین: 310 نفر

 

بازدیدی ویژه

 

بازدیدی ویژه

مؤسسه میزبان بزرگمردی بود که طنین قدم هایش دلنواز بود... مسئولان مجموعه پس از دیدار گذشته ی استاد از مؤسسه، چند سال بود که منتظر حضور گرم و پر بار دوباره ایشان بودند. اما مشغله های فراوان استاد چنین دیداری را میسر نساخته بود... اما بالاخره دیماه 88، ماه و فصل زیبا و تازه ای برای مجموعه رقم زد... روز و ساعتی که آن بزرگمرد عصر حاضر به مجموعه قدم نهاد حال و هوای دیگری بر همه حاکم بود... او با کوله باری از تاریخ و خاطراتش می آمد، خاطرات سالهایی طولانی که در راه شناساندن اسلام حقیقی و مفاهیم والای آن رنچ ها کشیده است... او اکنون نیز با همان دقت و وسواس اولیه از اسلام و دین سخن می گوید. استاد علامه محمد رضا حکیمی (اسلام شناس معاصر)    از یخش های مختلف مؤسسه بازدید کرد ولی  در بخش پژوهش با تأمل و درنگ ویژه ای همراه بود ...
 علامه حکیمی به طور کامل در جریان فعالیت های پژوهشی مؤسسه قرار گرفت. ایشان در جریان پیشرفت طرح پژوهشی "تاریخ پیشوایان در عینیت جامعه" به دقت قرار گرفته و مانند گذشته،  اظهار داشتند که طرح بسیار خوبی است و تأکید کردند که این کار نیاز به فرصت و دقت کافی دارد.
ایشان ضمن دیدارهای چند ساعته ای که با اعضای هیئت مدیره ی مجموعه داشتند به آنان راهکارهایی سازنده و جدی را گوشزد کرد. علامه حکیمی مشخصا طرح پژوهشی "60 کتاب" همراه با موضوعات متنوع را به مسئولان مجموعه ارائه دادند. که مورد استقبال مجموعه قرار گرفت و در جلسات متعاقب بعدی که صورت گرفت، مقرر شد که این طرح به سرعت پیگیری و اجرا شود.
علامه حکیمی
منبع خبر: روابط عمومی

دیدگاه کاربران
جستجو   


 
علم از خطا مبراست ولی علماء همواره خطا می کنند.
«آناتول فرانس» 
 


Design: DibaGroup
Powered by DCMS 3.2