« دوشنبه, 3 اردیبهشت 1397 »
 
آمار سایت
 » شروع سایت: فروردین 1385
 » خبر ثبت شده: 107 مورد
 » مقاله ثبت شده: 67 مورد
 » در حال بازدید: 2 نفر
 » بیشترین بازدید همزمان: 32 نفر
 » بازدید امروز: 34 نفر
 » بازدید دیروز: 647 نفر
 » کل بازدید: 1,088,184 نفر
 » میانگین: 293 نفر

 

چاپ کتاب «غدیر در آینه کتاب»

 

چاپ کتاب «غدیر در آینه کتاب»

با احترام و تبریک فرارسیدن ایام غدیر، پیامبر اکرم(ص) در خطبه ماندگار غدیر خطاب به همه جهانیان فرمود: «پیام غدیر را حاضران به غائبان و پدران به فرزندان تا روز قیامت برسانند». به حمد الهی این امر از زمان فرمان پیامبر(ص) تاکنون به اجرا درآمده و امیدواریم تا دولت حضرت صاحب زمان(ع) نیز ادامه داشته باشد. کتاب «غدیر در آینه کتاب»  

با احترام و تبریک فرارسیدن ایام غدیر، پیامبر اکرم(ص) در خطبه ماندگار غدیر خطاب به همه جهانیان فرمود: «پیام غدیر را حاضران به غائبان و پدران به فرزندان تا روز قیامت برسانند».

به حمد الهی این امر از زمان فرمان پیامبر(ص) تاکنون به اجرا درآمده و امیدواریم تا دولت حضرت صاحب زمان(ع) نیز ادامه داشته باشد.

کتاب «غدیر در آینه کتاب» نه تنها آینه تمام‌نمای کتب مستقل در حوزه غدیر است بلکه نشانگر تلاش اهالی علم و دین در این پیام‌رسانی، و فراگیری این موضوع به شمار می‌رود. تا همه جهان بدانند که «غدیر» نقطه عطف تاریخ اسلام و روشن‌کننده تکلیف مسلمانان است.

کتاب مزبور، حاوی معرفی 1080 کتاب مستقل درباره غدیر از مؤلفین قرن دوم تا پانزدهم هجری، کتابشناسی غدیر شامل کتب چاپی و خطی به 20 زبان، مؤلف محمد انصاری زنجانی، از انتشارات دلیل ما چاپ گردیده است.

منبع خبر:

دیدگاه کاربران
جستجو   


 
انسان از اعمال ، عادل شمرده می شود نه از ایمان تنها .
«حضرت عیسی (ع)» 
 


Design: DibaGroup
Powered by DCMS 3.2