« پنجشنبه, 26 مهر 1397 »
 
آمار سایت
 » شروع سایت: فروردین 1385
 » خبر ثبت شده: 95 مورد
 » مقاله ثبت شده: 70 مورد
 » در حال بازدید: 5 نفر
 » بیشترین بازدید همزمان: 38 نفر
 » بازدید امروز: 296 نفر
 » بازدید دیروز: 475 نفر
 » کل بازدید: 1,151,982 نفر
 » میانگین: 296 نفر

 

بازدید بخش فرهنگی کانون حسنات اصفهان

 

بازدید بخش فرهنگی کانون حسنات اصفهان

صبح پنج شنبه 3/5/87 مؤسسه میزبان حضور گرم و پربار گروهی از فرهیختگان و اساتید استان اصفهان بود. در این دیدار که با هماهنگی برخی اعضای شورای عالی و به منظور بازدید میهمانان از بخش های مختلف مؤسسه فرهنگی، تحقیقاتی اخوان دستمالچی و  

آشنایی با شیوه ها و راهکارهای آموزشی -  پژوهشی آن صورت گرفت، حجت الاسلام سید حسین حیدری (مدیر عامل) و حجت الاسلام انصاری (معاونت آموزشی و پژوهشی) و آقای شکرانه (مدیر اداری) نیز حضور داشتند. پس  از خوشآمد گویی و تشکر از حضور میهمانان ، مسئولین ضمن بیان راهبردها و فعالیتهای انجام شده در مؤسسه، به پرسشهای حاضران درباره ی بخش های مختلف و چگونگی کارکرد واحدها پاسخ گفتند.
آقایان: نکویی (استاندار سابق کرمانشاه و قزوین) ، حسینی (استاندار سابق اصفهان)، ملایی (مدیر عامل کانون حسنات و رئیس سابق شورای شهر اصفهان)، مدنیان (مدیر کل سابق آموزش و پرورش و مدیر دانشگاه صفاهان)، عشاقی (معاون فرهنگی کانون حسنات) و خانم ها: غضنفرپور و ضرابیان (کارشناسان فرهنگی وابسته به کانون) اعضای گروه دیدار کننده ، از کانون حسنات اصفهان بودند. کانون حسنات اصفهان ، یکی از مراکز و مؤسسات خیریه اصفهان است که تا کنون فعالیت هایی در راستای اهداف اجتماعی داشته است. اکنون سر آن دارد که گامی دیگر برداشته و فعالیت های جدیدی (در هدف و روش) را بر کارنامه ی فعالیت های خود بیفزاید.
پرسش های اصولی گروه و وسواس و دقت در پاسخ های ارائه شده، نشان از پختگی گروه و اراده ی جدی آنان برای انتخاب شیوه ای هدفمند و کار آمد در جهت  فعال سازی بخش فرهنگی کانون حسنات دارد. امید می رود که این گروه مطلّع و فرهیخته با فعالیت های چشمگیر فرهنگی – ا جتماعی که در سابقه ی درخشان خود دارند، همراه با استفاده از تجربیات دیگر مراکز و گروه های فرهنگی، بتوانند در کنار لایه های سنتی موجود در حوزه ی فرهنگی استان اصفهان، گشاینده ی زمینه های جدیدی برای ارتباط نسل جوان و پرسش دار امروز با مذهب و آموزه های سنتی آن باشند. در این دیدار 3 ساعته، بر همکاری و همیاری در جهت اهداف فرهنگی ، دینی مشترک تأکید و راههای آن مورد بررسی قرار گرفت.

منبع خبر:

دیدگاه کاربران
جستجو   


 
بهترین هدیه ها سخنی از سخنان حکمت آمیز است.
«رسول اکرم (ص)» 
 


Design: DibaGroup
Powered by DCMS 3.2